הדמיית זקיקי שיער

אין זה סוד שלא מעט גברים ישראלים נאלצים להתמודד עם קרחת ועוד מגיל צעיר. כל מי שמסתובב ברחוב או הולך אל מקומות בהם יש חבר'ה צעירים יכול לראות לא מעט מהם מתחילים לגלות סימני התקרחות, רבים מהם החליטו פשוט לדלג על השלב הזה ולגלח את השיער לכדי קרחת מבריקה, הרי למה שיצטרכו לעבור את כל התהליך של נשירת שיער עד שתופיע לה קרחת? הם יודעים שזה יקרה אז הם פשוט מקדימים את המאוחר.

אך עבור גברים רבים, קרחת היא ברירת מחדל שהם לא רוצים להתמודד איתה ומעדיפים לחפש דרכים להימנע מכך. אם בעבר כל הדרכים שעמדו לזכות הגברים היו פיאות או השתלות שיער למיניהן, הרי שכיום עומדות בפניהן דרכים נוספות, הרבה יותר אלגנטיות ופשוטות, שלא נדבר על כך שהתוצאה היא הרבה יותר טובה. למשל, הדמיית זקיקי שיער.

הרעיון של הדמיית זקיקי שיער הוא פשוט, במקום להשתיל שיער, יוצרים כמין הדמייה של יצירת זקיקי שיער על הקרחת, כלומר מחדירים פיגמנט טבעי וייחודי לשכבה תת עורית של הקרקפת, באמצעות מכשיר שמיועד לכך ואשר בנוי עם מערכת של מחטים מיוחדים, הפיגמנט נכנס לעור, וכך נוצרים זקיקי שיער אשר לא ניתן להבחין שאין מדובר בשיער הטבעי שלנו. במילים אחרות, הקרחת שקודם לכן היתה חלקה ומבריקה, הופכת להיות עם זקיקי שיער אשר יוצרים תחושה של שיער טבעי ואמיתי על הראש.

היתרונות של הדמיית זקיקי שיער הם רבים ואנחנו נמנה כאן כמה מהם, ראשית, מדובר על תהליך פשוט ומהיר, שלא לוקח זמן רב ועל כן התוצאות גם נראות מהר מאוד. שנית, גם מי שחלה בסרטן ולא יכול לעבור תהליך השתלה, יכול לעבור תהליך של הדמיית זקיקי שיער, שלוש, מדובר בתהליך שאיננו כואב וכן הפיגמנט שמוחדר לעור הינו טבעי ואורגני, כך שהוא לא יכול לגרום נזק, ארבע, מדובר בתהליך מאוד עדין ופשוט אשר מתבצע על ידי מומחים ואנשי מקצוע בלבד.

נקודה נוספת שצריך לקחת בחשבון וזה המראה. אומנם קרת היא לא דבר רע, בסך הכל אנחנו מכירים לא מעט דמויות מוכרות ורציניות אשר יש להן קרחת והן הצליחו לא רע בחיים אפילו בזכותה, אך מי שרוצה בכל זאת מראה אחר, ובכל זאת קשה לו עם הקרחת שעל ראשו, הרי שאין לו ברירה אלא לבחור בין השתלת שיער, לשים פאה או להשתמש בתהליך זה, ומבין שלושת התהליכים אין ספק שזה התהליך הכי פשוט שמציג את המראה הכי יפה שיש.

נקודה אחרונה, לפני שמתחילים בתהליך, אפשר לקבל הסברים מפורטים עליו מפני מומחים וכן לראות כיצד הוא מתבצע. כך מי שרוצה לקבל עוד מידע יכול לקבל אותו לפני שהוא מתחיל בטיפול.