מתנות מיוחדות לסוף השנה בגני הילדים

נכון שאנחנו רק במרץ וסוף השנה נראה רחוק, אם תשאלו את הילדים שבגן, סביר להניח שחלקם כלל לא רוצים להגיע לסוף השנה, מה רע להם בגן עם המשחקים, החברים והגננת? אך זה בהחלט זמן טוב להתחיל לחשוב על רעיונות למסיבות ומתנות לקראת אירועי סוף שנה.

יודע כל הורה גאה, שבסיום שנת הלימודים של הילד בגן, נהוג לארגן מסיבה גדולה עם כל ההורים והילדים, מסיבה בה הילדים יכולים לעלות מופע קטן לכבוד ההורים והגננת, מסיבה קטנה בה להורים יש עוד הזדמנות להכיר את ההורים האחרים שבגן, ובעיקר הזדמנות לראות את ילדיהם בפעולה. בשביל זה צריך ליצור מסיבה יפה וגדולה, במסיבה גם נדאג לחלק לילדים מתנות יפות ומרשימות.

אלו מסיבות אפשר לארגן לילדים בגן?

אפשרות אחת, היא ליצור מסיבה רגילה לגמרי. מסיבה עם מתנפחים והפעלות, הילדים ייהנו וזה מה שחשוב. הבעיה עם מסיבה כזו, שהיא לא מושקעת יותר מדי וההורים עלולים להרגיש שהגננת והסייעות רצו לצאת ידי חובה ולא יותר מזה. לכן עדיף כן להשקיע במסיבה בצורה מסוימת.

אפשרות אחרת היא ליצור מסיבת קונספט. נניח מסיבה שכולה על טהרת הקיץ. מדוע זה מיוחד? כי אז אפשר להביא משחקים של קיץ, תלבושות של קיץ, ולתת לילדים ולהורים תחושה מיוחדת. כמובן שזה דורש גם הפעלות, משחקים והעלאת מופע מיוחד שמתאים לקיץ או לקונספט שנבחר לאירוע.

עוד אופציה היא לעלות מסיבה שיש בה מופע מסוים, זה יכול להיות מופע רק של הילדים וזה יכול להיות מופע של ילדים והורים. מסיבה כזו תדרוש הרבה תשומת לב וסבלנות, הרי ילדים בגן לא תמיד מסוגלים לעמוד בזה, אך מנגד כל ילד ירצה להציג את הכישרון שלו ולהרשים את הוריו. מצד ההורים זה ידרוש מהם לפנות זמן לצורך האירוע.

אילו מתנות לסיום שנה אפשר לקנות לילדים?

אם ההחלטה איזו מסיבה לערוך היא לא קלה, אז תהיו בטוחים שההחלטה איזו מתנה לקנות לילדים, היא לא קלה יותר. ההתלבטות היא בדרך כלל בין מתנות שקשורות למועד קרי סיום שנה, סיום תקופה, קיץ וכדומה לבין הרצון לקנות מתנות מיוחדות לסוף שנה, מתנות שהן בעלות ערך רגשי אך גם בעלות חשיבות פרקטית.

לכן אנחנו נמצא הרבה מאוד גני ילדים שמחלקים מתנות לילדים בדמות, בגדי קיץ, מוצרים לים ולבריכה, מתנות בעלות ערך סנטימנטלי, תמונות מיוחדות ועוד. אצל ילדי גן גדולים יותר נמצא בוודאי גם מתנות שמתאימות לכניסתם לכיתה א'. החל מקלמרים, יומנים, תיקים, תיק אוכל וכדומה.

כל מתנה כזו יכולה להיות מאוד יפה ומרשימה, בוודאי שהיא יכולה להיות שימושית מאוד וההורים ישמחו לראות שהילדים שלהם קיבלו מתנה שכזו, בוודאי אם כל ילד יקבל אותה באופן אישי מהגננת עם הקדשה יפה מצידה.

>> המידע באדיבות צוות האתר "טופי – מתנות לגני ילדים"